Sztuczna trawa do golfa – Dla kogo? Gdzie? Czy na pewno się sprawdzi?

Podczas gdy profesjonalne pole golfowe wymaga odpowiedniej powierzchni i zastosowania naturalnej trawy, w ramach obiektów rekreacyjnych doskonale sprawdza się sztuczna trawa do golfa. Sztuczna trawa golfowa zapewnia wysoki komfort gry, przy jednoczesnym bezobsługowym charakterze obiektu. Co ważne, może być użytkowana na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach, dzięki czemu z zalet mini golfa możemy korzystać niezależnie od warunków atmosferycznych czy pory roku.

Trawa golfowa – Dla kogo?

Sztuczna trawa do golfa to produkt, który z powodzeniem możemy zarekomendować do zastosowań:

  • – prywatnych (w domu lub ogrodzie),
  • – biurowych (do aranżacji przestrzeni relaksu dla pracowników),
  • – komercyjnych w obiektach rekreacyjnych i wypoczynkowych.

Produkt charakteryzuje się optymalnymi parametrami fizycznymi, dzięki którym zapewnia wysoki komfort gry, a zarazem łatwość utrzymania pola golfowego w odpowiednim stanie wizualnym i użytkowym. Warto przy tym zauważyć, że sztuczna trawa do golfa jest projektowana i wykonywana w taki sposób, aby odznaczać się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nie jest ona podatna na uszkodzenia generowane przez obuwie golfowe czy uderzenia kija. To bardzo ważne. Jeśli wybierzemy produkt o nieodpowiednich parametrach wykładzina może zacząć się dziurawić lub szczepić, tym samym obniżając estetykę pola i wpływając niekorzystnie na jego użytkowanie.

Sztuczna trawa do golfa – Gdzie?

Podstawową zaletą sztucznej trawy do golfa jest jej uniwersalny charakter. Trawę możemy bez obaw użytkować w pomieszczeniach i na zewnątrz. W praktyce przekłada się to na praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji – od przygotowania jednego lub kilku dołków w biurze, aż po stworzenie oryginalnego pola do mini-golfa na terenie obiektu rekreacyjnego. Takie pole z pewnością uatrakcyjni pobyt w Państwa hotelu lub pensjonacie, a być może przyczyni się do jego większej popularności wśród gości.

Pole do mini-golfa możemy przygotować na potrzeby graczy niezależnie od wieku. To sprawia, że trawa golfowa jest coraz częściej wykorzystywana także w salach zabaw oraz innych obiektach przeznaczonych jako przestrzenie do zabawy dla dzieci. Także w tym przypadku możliwość rozegrania partii mini-golfa stanowi dodatkową atrakcję, która przyciąga klientów i podnosi renomę miejsca.

Trawa golfowa z rolki – Czy na pewno się sprawdzi?

Jak już wcześniej wspominaliśmy, trwa golfowa z rolki nie jest produktem dedykowanym do zastosowań profesjonalnych. Dlatego też nie polecamy jej użytkowania w ramach profesjonalnych pól golfowych, chyba że w zastosowaniach doraźnych. Jednocześnie na podstawie opinii dotychczasowych użytkowników trawy golfowej MultiGrass możemy z całą odpowiedzialnością polecić Produkt do zastosowań hobbystycznych oraz komercyjnych w ramach przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowych, tak do zastosowań na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów. Oferowana trawa golfowa jest chętnie wybierana także przez właścicieli restauracji i domów przyjęć, którym zależy na uatrakcyjnieniu przestrzeni wokół obiektu.