970X250

O nas

Jesteśmy hurtownią i dystrybutorem sztucznych traw marki MultiGrass. Oferujemy wysokiej jakości produkty o szerokim spektrum zastosowań. Sprzedaż traw prowadzimy za pośrednictwem autoryzowanych Punktów Sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju. Nasza sieć sprzedaży stale się rozrasta, dzięki czemu sztuczna trawa MultiGrass jest dostępna dla coraz szerszego grona klientów – osób prywatnych, klientów biznesowych i odbiorców instytucjonalnych. W ofercie posiadamy produkty znajdujące zastosowanie w przestrzeni wypoczynkowej, rekreacyjnej i sportowej, w tym trawy dedykowane potrzebom profesjonalnych obiektów sportowych.

Zależy nam na zadowoleniu Klientów. Stawiamy na szeroki wybór traw, szybką dostawę oraz wysoką dostępność oferowanych produktów. Cały czas wdrażamy rozwiązania, których zadaniem jest ułatwienie procesu zakupowego, przy jednoczesnym zapewnieniu kompleksowego serwisu przed i posprzedażowego. Trawa sztuczna MultiGrass jest obecnie dostępna w naszych punktach sprzedaży, jak i u naszych Partnerów Handlowych. Niezależnie od tego, który punkt wybierzecie Państwo jako punkt usługowy możecie liczyć na przyjazną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru traw do konkretnych zastosowań. Trawy MultiGrass oferujemy w sprzedaży na metry, co pozwala nam odpowiadać na potrzeby obiektów o zróżnicowanym kształcie i areale.

Klientów zainteresowanych wyborem sztucznej trawy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanymi produktami oraz informacjami dostępnymi na powyższej platformie. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji!