1st Floor New World. +998556778345 demo@example.com

Trawa do ogrodu

Sztuczne trawy do ogrodu - Trawa ogrodowa - Wykładzina trawa

Przydomowy ogródek jest komfortową strefą wypoczynku dla całej rodziny. Jeżeli jednak ma spełniać wszelkie założone oczekiwania, trzeba poświęcić mu mnóstwo czasu i pracy, by utrzymać go w czystości i cieszącej oko estetyce. Nie każdy jest w stanie poświęcić swoją przestrzeń na pielęgnowanie trawnika. W takich sytuacjach przychodzi z pomocą jego wygodna alternatywa – sztuczna trawa ogrodowa. Sztuczna trawa na zewnątrz to dogodne rozwiązanie, dzięki któremu nasz ogród cieszy oko soczystą zielenią trawnika, jednocześnie nie wymagając czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych. Sztuczny trawnik bardzo dobrze sprawdza się również w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne i nadmierną wilgoć. Wykładzina trawa to doskonałe podłoże pod huśtawkę, piaskownicę, basen ogrodowy, plac zabaw.

Trawa ogrodowa – dlaczego warto?

Trawnik to najchętniej wybierany sposób na zagospodarowanie terenu wokół domu. Niemałe zainteresowanie zawdzięcza przede wszystkim swojej funkcjonalności. Nie wymaga pielenia, tak jak kwiatowe rabaty i nie przysparza pracy jesienią, jak drzewa gubiące liście. Na trawniku z powodzeniem stworzyć można przestrzeń rekreacyjną, a także jadalnianą. Jednak utrzymanie takiego miejsca wymaga poświęcenia czasu – przede wszystkim na podlewanie i koszenie. Dlatego warto sięgnąć po sztuczne trawy do ogrodu.

Wykonana z polipropylenu trawa ogrodowa to łatwe w montażu rozwiązanie, które świetnie imituje naturalny trawnik. Różne dostępne typy traw do ogrodu umożliwiają wybór takiej dopasowanej wyglądem do całej aranżacji przestrzeni, a także stylu budynku. Do wyboru są produkty w urozmaiconych kolorach, różnych miękkościach i grubościach runa. Spotkać się można również z trawą ogrodową ekologiczną – zdrową, miękką i przyjemną – idealną do stworzenia miejsca zabaw dla dzieci. Sztuczna trawa na zewnątrz to produkt uniwersalny, przy pomocy którego możemy stworzyć sztuczny trawnik wizualnie do złudzenia przypominający pieczołowicie wypielęgnowany trawnik naturalny. Co ważne, wykładzina trawa na zewnątrz to produkt wielosezonowy – przy odpowiedniej eksploatacji posłuży nam przez klika lat, nie tracąc przy tym na estetyce.

Trawa ogrodowa na trawnik, basen i patio 

Sztuczne trawy do ogrodu mają wiele zalet i wiele zastosowań. Tak wykonane trawy ogrodowe wyróżniają się nie tylko wysokimi walorami wizualnymi, lecz przede wszystkimi wytrzymałością, trwałością i odpornością na czynniki środowiskowe. Ich użytkownicy nie muszą się martwić o to, że zniszczy ją deszcz, intensywne promieniowanie słoneczne czy srogi mróz. Ponadto sztuczne trawy do ogrodu, nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji, by prezentowały się atrakcyjnie. Nawet podczas największych upałów trawa ogrodowa pozostaje zielona, miękka i elastyczna. A zroszona wodą zapewni przyjemną ochłodę dla bosych stóp. Odpowiednio dobrana do naszych potrzeb i oczekiwań sztuczna trawa na zewnątrz bezbłędnie wpisze się w aranżację przestrzeni zwiększając jej funkcjonalność i podnosząc komfort jej użytkowania.

Trawy do ogrodu znajdują zastosowanie:

  • na trawnikach i klombach wokół budynków,
  • na placach zabaw dla dzieci,
  • na ścieżkach i alejkach ogrodowych,
  • na patio,
  • w otoczeniach basenów ogrodowych.
  • w miejscach, w których utrzymanie naturalnego trawnika jest z różnych względów trudne lub wręcz niemożliwe.

Pielęgnowanie trawnika nie jest Twoim ulubionym zajęciem? Nie masz czasu na walkę z kosiarką do trawy? Zatem trafiłeś doskonale, bowiem trawa ogrodowa Multigrass to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Zapewni porządek i ład oraz stworzy przyjemne i zdrowe miejsce do wypoczynku. W ofercie mamy również sztuczną trawę na balkonie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt.