Wnętrzarski hit nowoczesnych przestrzeni – sztuczna trawa do biura

Dopracowanie procesu produkcji pozwala na wyrób sztucznej trawy, która pod względem estetycznym w niczym nie ustępuje trawie naturalnej. I to właśnie aspekt estetyczny stanowi główny czynnik decydujący o wyborze sztucznej trawy do biura – produktu, który w zależności od projektu aranżacji wnętrza może być stosowany dekoracyjnie, użytkowo, a nawet rekreacyjnie.

Trawa w pomieszczeniu – Twoje zaskakujące nowe biuro

Nie od dziś wiadomo, że zieleń uspokaja i relaksuje. Obecność trawy w biurze bezsprzecznie sprzyja poprawie nastroju i samopoczucia pracowników, co przekłada się na ich motywację i zaangażowanie. Jednak sztuczna trawa do biura to nie tylko kolor. To także faktura oraz możliwość tworzenia niezliczonych aranżacji na ścianach, podłogach i w wielu innych miejscach – wszędzie tam, gdzie zielone kępy będą wpływały pozytywnie na wystrój wnętrza oraz jego atmosferę.

W ramach licznych zastosowań sztucznej trawy w przestrzeni biurowej na uwagę zasługuje m.in.:

  • – zielona ściana – umieszczając trawę na ścianie lub mobilnym panelu ściennym uzyskujemy ciekawy efekt wizualny, kreujemy przestrzeń sprzyjającą wyciszeniu, poprawiamy akustykę pomieszczenia, w oryginalny i niebanalny sposób oddzielamy od siebie poszczególne stanowiska pracy zapewniając pracownikom warunki do realizacji swoich zadań w skupieniu,
  • – strefa relaksu – w strefie relaksu sztuczna trawa może być traktowana jako trawnik, po którym pracownicy mogą się przechadzać lub jako pole do mini-golfa, innym zastosowaniem trawy w strefie relaksu jest stworzenie zielonej przestrzeni, która pozwala wyciszyć myśli, regeneruje wzrok i sprzyja pracy kreatywnej,
  • – system dekoracji ściennych – sztuczna trawa może być wycinana i docinana na dowolny wymiar oraz kształt, co daje nam praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia elementów dekoracyjnych.

Co ciekawe trawa może być z powodzeniem inkorporowana w projekty meblarskie. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest jej zastosowanie w przypadku mebli recepcyjnych oraz elementów wyposażenia sal konferencyjnych.

Dekoracyjne panele ścienne i podłogowe, zielone obrazy – Jakie jeszcze możliwości oferuje sztuczna trawa MultiGrass?

Sztuczna trawa MultiGrass jest dostępna w ramach kolekcji różniących się pod względem:

  • – miękkości,
  • – grubości runa,
  • – kolorystyki,
  • – wymiaru.

Różnorodność produktu dodatkowo zwiększa możliwości zastosowania trawy w przestrzeni. Zestawiając ze sobą panele o różnych  kolorach możemy tworzyć oryginalne obrazy i dekoracje ścienne, podczas gdy trawy o różnej grubości runa pozwalają na ergonomiczne zastosowanie systemu w miejscach o określonej funkcjonalności. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zastosowania sztucznej trawy do biura marki MultiGrass zapraszamy do kontaktu.

AKTUALNOŚCI