Ile kosztuje sztuczna trawa?

sztuczna trawaSztuczna trawa to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością, zarówno w aplikacjach zewnętrznych, jak i zastosowaniach wewnętrznych. Wybierając sztuczne trawy do swoich ogrodów, na balkony czy do pomieszczeń inwestorzy zwracają szczególną uwagę na cenę oferowanych rozwiązań. Wśród wielu klientów wciąż pokutuje przekonanie, że dobrej jakości sztuczna trawa musi być droga, a nawet bardzo droga. Czy to prawda?

Sztuczna trawa – Cena, która zaskakuje

Producenci wykładzin traw przyzwyczaili rynek do wysokiej ceny, za którą idzie stosunkowo dobra jakość – odpowiednio użytkowana wykładzina tego typu zachowuje swoje walory nawet przez klika sezonów, a przy tym może być eksploatowana w miejscach szczególnie wymagających jak okolice basenów czy place zabaw. Jednak wykładziny trawy pod względem wizualnym i estetycznym dalekie są do substytutu trawy naturalnej, jakim z pewnością są wyroby MultiGrass. To sprawia, że wielu Klientów przechodzi obok naszych traw starając się zachować jak największą obojętność ze względu na potencjalnie wysoką cenę oferowanych rozwiązań. Tymczasem cena sztucznej trawy MultiGrass jest naprawdę przystępna.

Jako producent i dystrybutor wyrobów MultiGrass na Polskę nie specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej. Tym zajmują się nasi autoryzowani dystrybutorzy oraz sklepy, z którymi współpracujemy. Rozbudowana siatka dystrybucyjna prowadzi do sytuacji, w której ceny produktów w poszczególnych punktach mogą się nieznacznie różnić. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby różnice te były nieodczuwalne dla Klienta końcowego, a sama cena produktu naprawdę korzystna.

Ile kosztuje sztuczna trawa za m2?

Oferujemy szeroki wybór traw różniących się od siebie pod względem:

  • – miękkości,
  • – grubości runa,
  • – kolorystyki,
  • – wymiaru.

Trawa oferowana jest w rolkach o wymiarach 2 i 4 metry. Średnia cena za metr kwadratowy produktu MultiGrass u dystrybutora wynosi 80 złotych.

Gdzie szukać trawy MultiGrass?

Współpracujemy z popularnymi sieciami supermarketów budowlanych, dzięki czemu docieramy z ofertą MultiGrass do klientów na terenie całego kraju. Dodatkowo sprzedażą naszej trawy zajmują się specjalistyczne sklepy z systemami podłogowymi, systemami wykończeń wnętrz oraz punkty handlowe specjalizujące się w obsłudze traw sztucznych do różnych zastosowań. Obecność trawy MultiGrass w sklepach OBI, Castorama czy Leroy-Merlin przekłada się na naprawdę szeroką dostępność trawy sztucznej oraz jej korzystną cenę. Tutaj znajdziesz sztuczną trawę:

Sztuczna trawa z rolki Warszawa
Sztuczna trawa z rolki Kraków
Sztuczna trawa z rolki Łódź
Sztuczna trawa z rolki Gdańsk
Sztuczna trawa z rolki Wrocław
Sztuczna trawa z rolki Katowice
Sztuczna trawa z rolki Poznań

Klientów zainteresowanych zakupem trawy sztucznej do zastosowań zewnętrznych lub wewnętrznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi kolekcjami. Jednocześnie w przypadku pytań lub wątpliwości co do wyboru konkretnego modelu zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i pomożemy w wyborze trawy, która najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo również listę sklepów i punktów sprzedaży, z którymi współpracujemy. Stale rozszerzamy zakres obsługiwanych punktów handlowych, dlatego zachęcamy do regularnej weryfikacji dostępności produktów MultiGrass w Państwa najbliższym sąsiedztwie.