1st Floor New World. +998556778345 demo@example.com

Trawy ozdobne – do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych 

Trawa ozdobna - trawa sztuczna ozdobna W przestrzeni naszych domów, mieszkań, biur i lokali usługowych bez trudu znajdziemy miejsca, w których trawa ozdobna pozwoli stworzyć klimat sprzyjający wypoczynkowi i rekreacji. Może to być taras, balkon, ogród zimowy lub chill room w firmie. Wysokiej jakości sztuczne trawy ozdobne to wyroby o bardzo wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych. Doskonale sprawdzają się do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych oferując praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni – zarówno dużych połaci, jak i niewielkich akcentów dekoracyjnych.

Sztuczne trawy ozdobne – zalety 

Jako producent trawy ozdobnej oferujemy Klientom produkty wysokiej jakości – najlepsze sztuczne trawy ozdobne na rynku. Ich wybór to gwarancja nienagannej estetyki oraz wysokiego komfortu użytkowania. Trawa sztuczna ozdobna marki MultiGrass:

  • ma piękny kolor (produkt jest oferowany w szerokiej palecie kolorów do wyboru), 
  • jest gęsta i elastyczna, 
  • jest przyjemna w dotyku, 
  • może być docinana na dowolny wymiar, 
  • nie wymaga ziemi (dzięki czemu można ją ułożyć w praktycznie dowolnym miejscu), 
  • nie wymaga czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych, 
  • jest odporna na czynniki środowiskowe i uszkodzenia mechaniczne.

Dlaczego warto wybierać trawy ozdobne?

Trawy ozdobne to doskonała alternatywa dla innych systemów wykończeniowych. Doskonale sprawdzają się jako zamiennik dla wykładziny podłogowej – z powodzeniem można je więc zastosować tam, gdzie dzieci i/lub dorośli siadają bezpośrednio na podłodze. Wysokiej jakości sztuczne trawy ozdobne odznaczają się również wysokimi parametrami izolacji cieplnej. Zastosowane w ogrodach zimowych i zamkniętych przestrzeniach tarasowych wpłyną na poprawę komfortu cieplnego i ułatwią utrzymanie w pomieszczeniu przyjemnej temperatury. Trawa ozdobna charakteryzuje się także bardzo dobrymi parametrami akustycznymi. W przestrzeni biurowej doskonale sprawdzi się w miejscach, które chcemy wyciszyć. 

Trawa ozdobna – wyjątkowy produkt w dobrej cenie, 

Klientów zainteresowanych wyborem trawy ozdobnej do zastosowań wewnętrznych lub zewnętrznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent sztucznej trawy dostarczamy szeroki wybór wyrobów o zróżnicowanych parametrach wizualnych i użytkowych. Jesteśmy przekonani, iż w ofercie MultiGrass z łatwością znajdziecie Państwo trawę ozdobną, która spełni Wasze potrzeby i oczekiwania. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.