Sztuczna trawa z rolki – Wrocław

Jako producent i dystrybutor wysokiej jakości sztucznej trawy z rolki współpracujemy z licznymi punktami sprzedaży zlokalizowanymi na terenie całego kraju. Nasze wyroby dostarczamy do supermarketów budowlanych oraz sklepów specjalizujących się w sprzedaży systemów podłogowych i wykończeniowych. Dzięki temu produkty MultiGrass są dostępne dla szerokiego grona odbiorców prywatnych i biznesowych, a także klientów instytucjonalnych.

Inwestorów z terenu miasta Wrocław oraz najbliższej okolicy zainteresowanych zakupem produktów MultiGrass zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z listą autoryzowanych punktów sprzedaży. Jesteśmy przekonani, iż w ramach lokalnej sieci dystrybucji znajdziecie Państwo interesującą Was odmianę trawy z rolki w atrakcyjnej cenie. Trawa z rolki na terenie miasta Wrocław jest oferowana w sprzedaży na metry. W zależności od powierzchni, którą planujecie Państwo pokryć sztuczną trawą zachęcamy do wyboru rolek:

  • – dwumetrowych,
  • – czterometrowych.

Nasz produkt może być docinany na dowolny wymiar i kształt, co gwarantuje idealne dopasowanie sztucznej trawy do powierzchni, w której ma być eksploatowana.

Trawa z rolki – Wrocław

Jako producent i dystrybutor wysokiej jakości rozwiązań dokładamy wszelkich starań, aby produkty MultiGrass jak najlepiej odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom Klientów, a ich sprzedaż odbywała się w sposób świadomy. Szkolimy naszych handlowców i dystrybutorów, dzięki czemu w razie wątpliwości dotyczących wyboru konkretnego rodzaju trawy możecie się Państwo zwrócić do nich o pomoc. Z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i oprowadzą Państwa po szerokiej ofercie sztucznej trawy z rolki, w ramach której dostarczamy wyroby różniące się od siebie pod względem:

  • – miękkości,
  • – grubości runa,
  • – kolorystyki.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Stale rozszerzamy zakres dystrybucji sztucznej trawy MultiGrass. Dlatego zapraszamy do regularnej weryfikacji punktów sprzedaży w Państwa najbliższej okolicy. Najprawdopodobniej okaże się, że zakup sztucznej trawy nie wymaga wycieczki na drugi koniec miasta, ponieważ nasz wyrób jest już dostępny w ofercie pobliskiego supermarketu budowlanego.

ADRES

Całowanie 111 B, 05-480 Karczew

TELEFON

22 778 19 01

CZAS PRACY

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00