Trawa do ogrodu

 

Trawa do ogrodu 

sztuczna trawa do ogroduNowoczesny dom z ogrodem jest komfortowym miejscem dla rodziny. Jeśli jednak ma spełniać wszystkie oczekiwania trzeba poświęcić wiele pracy, aby utrzymać w czystości i estetyce jego otoczenie. Lubisz spędzać czas na powietrzu, a nie masz go na pielęgnowanie trawnika? Pomyśl o wygodnej alternatywie, jaką jest sztuczna trawa ogrodowa.

 

Trawy do ogrodu – prawie jak naturalne 

Trawnik jest najpraktyczniejszych sposobem zagospodarowania terenu w sąsiedztwie domu. Nie wymaga pielenia tak, jak kwiatowe rabaty i nie przysparza pracy jesienią, jak drzewa, które gubią liście. Na trawniku można ustawić stolik i krzesła, grillować, zagrać w piłkę czy pobiegać boso. Utrzymanie takiego miejsca wymaga poświęcenia czasu na jego podlewanie i koszenie. Dlatego warto sięgnąć po sztuczne trawy do ogrodu.

Wykonana z polipropylenu trawa w rolce ogrodowa jest prosta w montażu i niemal doskonale naśladuje tę naturalną. Do wyboru są produkty w różnych kolorach i grubości runa, dlatego bez problemu można dopasować odpowiedni wzór do stylu budynku. Jest też ekologiczna i zdrowa, miękka i przyjemna w dotyku, dlatego zapewni idealne miejsce do zabawy małym dzieciom.

 

Trawa ogrodowa na trawnik, basen i patio 

Sztuczne trawy mają wiele zalet, wśród których wyróżnia się wysoka trwałość i odporność na czynniki środowiskowe. Jeśli zdecydujesz się na nie w ogrodzie nie musisz się martwić czy przetrwają zimę lub czy latem nie wypali ich słońce. Nawet podczas największych upałów trawa ogrodowa pozostaje zielona, miękka i elastyczna, a jeśli zrosisz ją wodą, zapewni Ci przyjemną ochłodę dla stóp. Trawy do ogrodu możesz umieszczać:

  • na trawnikach i klombach wokół budynku,
  • na ogrodowym placu zabaw dla Twoich dzieci,
  • na ścieżkach i alejkach ogrodowych,
  • na patio,
  • nad basenem ogrodowym.

Jeśli masz dość ciągłego bałaganu wokół domu, nie masz czasu na walkę z kosiarką do trawy lub podlewanie nie jest Twoim ulubionym zajęciem – trawa ogrodowa to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Zapewni porządek i ład optyczny przed domem, przyjemne i zdrowe podłoże oraz idealne miejsce do wypoczynku. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą trawy na balkon oraz sztucznej trawy na taras.