Sztuczna trawa na taras
 

Sztuczna trawa na taras

sztuczna trawa na tarasTaras jest wyjątkowym miejscem, które stanowi strefę pośrednią pomiędzy wnętrzem domu, a ogrodem. Z jednej strony zapewnia komfort w formie utwardzonej podłogi i osłony dachu, a z drugiej – umożliwia obcowanie z naturą i przebywanie na powietrzu. Jeśli lubisz spędzać czas w takim miejscu zaproś ogród jeszcze bliżej dzięki sztucznej trawie na taras.

 

Dlaczego warto wybrać sztuczną trawę na taras?

 Taras latem staje się centrum życia rodzinnego, a także miejscem spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi. Na tarasie spożywa się posiłki, korzysta z kąpieli słonecznych, relaksuje z książką po dniu pracy, albo bawi podczas wieczornych imprez. Dlatego tak ważne jest odpowiednie urządzenie tego miejsca. Tradycyjna terakota lub deski na podłodze nie gwarantują komfortu, jaki zapewni sztuczna trawa na tarasie.

Zaletą takiej wykładziny jest jej porównywalność do dobrze utrzymanego trawnika, a jednocześnie – do miękkiego, przyjemnego w dotyku dywanu. Sztuczna trawa w rolce na taras jest wykonana z polipropylenu, dlatego wyróżnia się bardzo wysoką trwałością. Nawet, jeśli lubisz przyjmować gości, alb masz liczną rodzinę, która często korzysta z tego miejsca wypoczynku, Twój taras długo pozostanie estetyczny. Sztuczna trawa na taras jest również odporna na warunki środowiskowe. Dlatego nie musisz się obawiać, że zniszczy ją deszcz lub intensywne słońce. Może być użyta także jako sztuczna trawa na balkon.

 

Ogród bliżej domu dzięki sztucznej trawie na tarasie

 Zielona, miękka, elastyczna i do złudzenia przypominająca tę naturalną sztuczna trawa na tras ma jeszcze jedną cenną zaletę. Jest nią stworzenie otoczenia, które jest bardzo bliskie naturalnemu. Dzięki takiej wykładzinie możesz chodzić boso jak po trawniku, a jednocześnie nie ryzykujesz skaleczenia o kamień czy patyk.

 

Sztuczna trawa na tarasie to przede wszystkim: 

  • miękkie, przyjazne podłoże idealne do chodzenia boso,
  • ciepła i przyjazna w dotyku faktura,
  • łatwy montaż i demontaż,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • wizualne wrażenie obcowania z naturą,
  • komfort wypoczynku w pozycji siedzącej i leżącej,
  • estetyczny wygląd i możliwość dopasowania koloru do aranżacji tarasu.

Marzysz o pięknym, czystym i estetycznym tarasie? Lubisz spędzać czas na łonie natury? Wybierz sztuczną trawę na swój taras, a zapewni Ci możliwość nieograniczonego obcowania z zielenią i zagwarantuje komfortowy wypoczynek w przyjemnym otoczeniu.