Sztuczna trawa na balkonie

Sztuczna trawa na balkon

trawa na balkonOgród jest idealnym miejscem do wypoczynku, jednak nie wszyscy mają do niego dostęp. Zielony zakątek możesz jednak stworzyć na własnym balkonie. Pomoże Ci w tym sztuczna trawa na balkon – trwała, przyjemna w dotyku i niezwykle podobna do naturalnej. Oferujemy wiele jej odmian w szerokiej gamie kolorów i grubości runa.

Trawa na balkon – zalety

Kontakt z zielenią ma na nas dobroczynny wpływ, dlatego większość ludzi poszukuje możliwości spędzania czasu na łonie natury. Jeśli jednak jesteś osobą zapracowaną, mieszkasz w centrum dużego miasta, a w okolicy brakuje parków i skwerów, zaprojektuj swój własny ogródek w zasięgu ręki. Sztuczna trawa na balkonie całkowicie zmieni to miejsce. Doskonale sprawdzi się jako podłoże pod stolik i krzesła czy wygodny fotel plażowy. Możesz też uzupełnić ją efektowną donicą z egzotycznym drzewkiem.

Czym wyróżnia się trawa na balkon?

  • Jest miękka, elastyczna i przyjemna w dotyku, dlatego możesz po niej chodzić boso.
  • Doskonale znosi zmienne warunki atmosferyczne, od zimowych mrozów po letnie upały, ale dzięki łatwemu montażowi możesz ją schować na zimę.
  • Jest odporna na promieniowanie UV dlatego długo utrzymuje piękny kolor.
  • Wykonana z wytrzymałego polietylenu/ polipropylenu przetrwa wiele lat intensywnego użytkowania.
  • Jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.
  • Nie trzeba jej kosić, podlewać, ani nawozić.

Sztuczna trawa na balkonie? Zamontuj ją i ciesz się wyjątkowym miejscem.

Sztuczna trawa na balkonie jest coraz popularniejsza, co oznacza, że jaj atuty docenia wielu miłośników zieleni. Do jej montażu nie potrzebujesz specjalisty. Możesz ją wygodnie przyciąć do potrzebnych wymiarów, a do podłoża przymocujesz ją za pomocą taśmy dwustronnej. Trawa na balkon nie wymaga trwałego klejenia ani przykręcania. Zamów wybrany przez Ciebie wzór i kolor, a za kilka dni będziesz spędzać czas w wyjątkowym miejscu.

Kiedy wracasz z pracy lub uporasz się z wieloma domowymi obowiązkami marzysz o zdjęciu butów i chwili relaksu z filiżanką ulubionej herbaty? Sztuczna trawa na balkonie pozwoli Ci spełniać to marzenie każdego dnia. Zainwestuj w te chwile przyjemności dla siebie i rodziny. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą trawy z rolki oraz trawy do ogrodu.